KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14413059
nr 1441 3059
Etsning
efter Zorn. Signerad i tryck. Bildmått: 18x12, yttermått inklusive ram: 39x31 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:31:34
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)